Whatsapp Hattı
Hemen Ara

Fatih Halı Yıkama

Fatih halı yıkama hizmeti ile İstanbul Fatih ilçesine en kaliteli, profesyonel halı temizleme hizmetini sunuyoruz. Firmamız teknolojik alt yapısı ile halılarınıza zarar vermeden kirlerden arındırmaktadır. Bunun için tam otomatik halı yıkama makinesi, halı toz alma/çırpma makinesi, sıkma makinesi ve kapalı kurutma odalarımız ile hizmet veriyoruz. Her halıyı derinlemesine temizleyerek evlerinizde gönül rahatlığı içinde kullanmanızı sağlıyoruz.

İstanbul Fatih Profesyonel Halı Temizleme Hizmeti İyi bir halı yıkama hizmeti için olmazsa olmaz bir takım ekipman gereklidir. Kaliteli bir halı şampuanı, iyi bir halı yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, kapalı kurutma odası, kontrol için kalite kontrol bölümü ve en önemlisi halı yıkama uzmanı. Halı yıkayan kişi her halıyı iyi tanıması ve halıya göre yıkama işlemini seçmesi gerekir. Tüm bu saydığımız ekipman ve eğitimli personel “Fatih Halı Yıkama Fabrikası” bünyesinde mevcuttur. Halılarınızı yıkayacak firmada bu özellikleri mutlaka arayın.

Firmamızdan aldığınız tüm hizmetler (koltuk yıkama, yerinde yıkama, halı yıkama) kurumsal bir yapı içinde sizlere sunulur. Güler yüzlü iletişim, müşteri memnuniyeti, zamanında halı teslimi gibi avantajlar ve daha fazlası firmamızda vardır. En kaliteli halılarınız bile uzman personelimiz tarafından garantili olarak yıkanmaktadır.

Mutlu
Müşteriler

İstanbul Gökyüzü Halı Yıkama firması olarak
müşterilerimize profesyonel halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.