Whatsapp Hattı
Hemen Ara

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama, hizmet kalitesi ile öne çıkan, modern halı yıkama hizmetini tüketiciye ulaştıran kurumsal bir firmadır. Tüm hizmetlerimizi müşteri memnuniyeti çerçevesinde yürütmekteyiz. Müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli şekilde halı temizliğini ulaştırmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz. Tesisimizde son sistem halı yıkama makineleri ile halılarda maksimum temizlik elde etmekteyiz.

Kaliteden asla taviz vermeden Esenler ilçesi ve çevre ilçelerde halı temizleme hizmeti veriyoruz. Üstelik minimum kar oranı ile de müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktayız. Adresinizden alınan halılar Esenler halı yıkama firmasına emanettir. Halılarınız garantili olarak tarafımızdan yıkanmaktadır. İstanbul’un en modern halı yıkama fabrikalarından birine sahibiz. Otomatik halı yıkama makinesi, halı sıkma makinesi, toz alma ve hav kabartma makinesi, kurutma odası için ısı makinesi bunlardandır. Halı toz alma işlemi yıkama öncesi uygulanan bir işlemdir. Halıların tozu alınarak daha rahat ve temiz bir yıkama aşaması gerçekleştirilir. alttaki resimde son sistem halı toz alma makinesi görülmektedir.

Halı temizliği sağlığımız açısından büyük önem arz etmektedir. Çünkü halı zeminde bulunan bir eşyadır ve ortamdaki kir, mikrop ve bulaşıcı virüsler olduğu gibi zemine çökmektedir. Bundan dolayı halı temizliğine büyük önem veren firmamız halılarda maksimum temizlik elde etmek için elinden geleni yapmaktadır.

Mutlu
Müşteriler

İstanbul Gökyüzü Halı Yıkama firması olarak
müşterilerimize profesyonel halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.