Whatsapp Hattı
Hemen Ara

Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama Günlük yaşadığımız ortam ve eşyalarımızı temiz, hijyenik ve sağlıklı tutabilmek için birtakım halı yıkama işlemleri yapmalıyız. Bu işlemleri derinlemesine ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek çok fazla zamanınızı alabilir. Zamanınızın büyük çoğunluğunu ayırdığınız bu temizlik işlemleri maalesef gerekli araç ve malzemeler olmaması sebebi ile yetersiz kalmaktadır. Biz GÖKYÜZÜ halı yıkama olarak halılarınızın en ince detayına kadar inerek derinlemesine temizlik yapıyoruz. Bayrampaşa halı yıkama şubesi halı yıkama konusundaki üstün deneyimi ile halı temizleme işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Gökyüzü Halı Yıkama gökyüzü halı yıkama Evlerinizden alınan halılarınız işletmemize geldikten sonra yıkama öncesi kontrollerde görünen lekelere leke sökücüler ile ilk müdahaleleri yapılarak T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olan bitkisel ERA111 ve WİEBERR halı şampuanlarıyla yıkanır. Halınızın cinsi yada modeline göre sıcak veya soğuk su ile yıkanmaktadır. İşletmemizde evlerinizde de musluklardan akmakta olan çeşme suyu kullanılmaktadır, kesinlikle kuyu suyu kullanılmamaktadır. Yıkanan halılarınız halı sıkma makinasında sıkıldıktan sonra tamamen kapalı ve izole olan halı kurutma odamızda nem alma makinası ile kurutulmaktadır. Kuruyan halılarınız son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek evlerinize teslim edilmektedir

Firmamız ile telefon yoluyla irtibat kurmanız durumunda sisteme kaydınız alınmaktadır. Telefonda belirlenen tarih ve zaman içerisinde halılarınız teslim alınmaktadır. Sizlerden teslim almış olduğumuz halılarınızın bir listesi oluşturulur.

Bayrampaşa Halı Yıkama gökyüzü Halı Yıkama Bayrampaşa ilçesinde yoğun olarak yaptığımız halı yıkama, işlerinin haricinde koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri de yapmaktadır. Firmamız Bayrampaşa’nın tüm mahallelerine yıkama hizmeti vermektedir. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Mutlu
Müşteriler

İstanbul Gökyüzü Halı Yıkama firması olarak
müşterilerimize profesyonel halı yıkama ve koltuk yıkama hizmeti veriyoruz.